Drátované šperky

Datum / čas
07/03/2020
8:00 - 11:00

Místo konání
Veselá bižuterie


 

DRÁTOVANÉ ŠPERKY

Na kurzu si povíme o různých druzích drátů a jejich využití pro výrobu náhrdelníků a náušnic. Ukážeme si specifické pomůcky, které nám usnadní práci s drátky a vysvětlíme, co se pod jednotlivými názvy drátovacích technik skrývá.

Pracovat budeme nejprve s měděným lakovaným drátem, odvážnější mohou vyzkoušet nerezový drát. Domů si odnesete hotové výrobky (kolik kdo stihne vyrobit) a také vytištěný materiál vztahující se k tématu kurzu.

Kurz je vhodný i pro šikovné děti od 10 let.

LEKTOR: Kamila Veselá
KDE: Korálkárna Veselá bižuterie, Sladkovského 1827, Pardubice
KDY: v sobotu 7.3.2020
V KOLIK: od 9:00 hod.
CENA: 400,- Kč

CENA ZAHRNUJE: veškerý použitý materiál, zapůjčení nářadí, rady a tipy

DALŠÍ INFORMACE:

  • Nutná rezervace přímo v prodejně, na tel. 732 870 425, emailu info@veselabizuterie.cz (pište, prosím, telefonní číslo – tak Vás můžeme nejrychleji kontaktovat v případě změn).
  • Maximální počet účastníků je omezen na 8 osob.
  • Délka kurzu cca 3 hodiny.
  • Na kurz si nemusíte nic nosit, veškerý materiál a nářadí dostanete. Pokud jste zvyklí pracovat s brýlemi nebo lupou na stojnánku, určitě je nenechte doma.
  • Kurzovné se platí po skončení.
  • POKUD JSTE SI REZERVOVALI MÍSTO NA KURZU A NEMŮŽETE PŘIJÍT: napište SMS ZPRÁVU na tel. 732 870 425. Zpráva by měla obsahovat Vaše jméno a datum kurzu, na který jste přihlášeni (např.: Nemohu přijít na kurz dne x.y. Jana Nováková.). Je vhodné omluvit se nejméně 3 dny před kurzem, abychom mohli místo uvolnit pro jiné účastníky.

Těšíme se na Vás!