Ježci z korálků

mapa není k dispozici

Datum / čas
02/06/2018
9:00 - 12:00

Místo konání
Korálkárna Veselá bižuterie


jezci 20j41j1

JEŽCI Z KORÁLKŮ

Na kurzu se naučíte vytvořit efektní ježaté kuličky z korálků ve tvaru jazýčků. Budeme pracovat s transparentním vlascem (bez jehly). Ukážeme si, jak jednoduchá záměna tvaru korálků může proměnit výsledek. Na místě bude možné vybrat si z několika barev i velikostí korálků. V ceně je také barevný foto návod v elektronické podobě, který Vám zašleme po skončení kurzu na Váš email.

Domů si odnesete celý komplet – ježkové náušnice a náhrdelník.

Máte obavu, že vám korálkování nepůjde? Nebo na vás doléhá otázka: Co když zjistím, že korálkování není pro mě? Nebude kurz zbytečný? Určitě ne. Tak jako tak si odnesete šperk, který budete moct nosit nebo darovat někomu blízkému.

Kurz je vhodný i pro začátečníky a děti od 12 let.

LEKTOR: Kamila Veselá
KDE: Korálkárna Veselá bižuterie, Sladkovského 1827, Pardubice
KDY: v sobotu 2.6.2018
V KOLIK: od 9 hod.
CENA: 400,- Kč

CENA ZAHRNUJE: veškerý použitý materiál, zapůjčení nářadí, návod v pdf fomátu, rady a tipy

DALŠÍ INFORMACE:

  • Nutná rezervace přímo v prodejně, na tel. 732 870 425, emailu info@veselabizuterie.cz (pište, prosím, telefonní číslo – tak Vás můžeme nejrychleji kontaktovat v případě změn).
  • Maximální počet účastníků je omezen na 8 osob.
  • Délka kurzu cca 3 hodiny.
  • Pokud jste zvyklí pracovat s brýlemi nebo lupou na stojnánku, určitě je nenechte doma.
  • POKUD JSTE SI REZERVOVALI MÍSTO NA KURZU A NEMŮŽETE PŘIJÍT: napište SMS ZPRÁVU na tel. 732 870 425. Zpráva by měla obsahovat Vaše jméno a datum kurzu, na který jste přihlášeni (např.: Nemohu přijít na kurz dne x.y. Jana Nováková.). Je vhodné omluvit se nejméně 3 dny před kurzem, abychom mohli místo uvolnit pro jiné účastníky.

Těšíme se na Vás!