Minerály v hlavní roli

Datum / čas
25/07/2020
8:00 - 11:00

Místo konání
Veselá bižuterie


Minerály v hlavní roli

Na tomto kurzu se naučíme vyrábět jednoduché náušnice, náhrdelníky a náramky z minerálů. Dozvíte se, jaké pomůcky a komponenty budete potřebovat a jak je používat. Probereme úplné základy, které se vám budou hodit i při výrobě z jiných materiálů. Konkrétně si vyzkoušíme a podíváme se na: ketlování, práci s bižuterním lankem a vlasci (pevnými i pružnými).

S čím budeme pracovat? Přímo na místě si vyberete minerály nebo skleněné korálky, komponenty z chirurgické oceli nebo bižuterního kovu. Záleží jen na vás, jaký materiál zvolíte.
Z toho důvodu cena kurzu nezahrnuje materiál, ten je nutné si dokoupit.
Průměrně budete na materiál potřebovat asi 150,- Kč (pokud zvolíte dražší minerály, počítejte s vyšší částkou).

V ceně je také povídání o druzích korálků a komponentů vztahující se k tématu kurzu. Text v elektronické podobě vám zašleme po skončení kurzu na váš email.

Máte obavu, že vám korálkování nepůjde? Nebo na vás doléhá otázka: Co když zjistím, že korálkování není pro mě? Nebude kurz zbytečný? Určitě ne. Tak jako tak si odnesete šperk, který budete moct nosit nebo darovat někomu blízkému.

Na kurzu většinou stihneme vyrobit 2 kusy (náramek a náhrdelník, 2 náramky, popř. i náušnice).

Technika je velmi jednoduchá, vhodná i pro začátečníky a děti od 10 let.
Veškeré pomůcky (kleště, podložku atd.) vám půjčíme.

Je možné, abyste na kurz dorazili ve dvojici dítě+rodič a pracovali společně (tj. za jedno kurzovné). Tuto variantu je ale nutné sdělit při přihlašování!

LEKTOR: Kamila Veselá
KDE: Veselá bižuterie, Sladkovského 1827, Pardubice
KDY: v sobotu 25. 7. 2020
V KOLIK: od 9:00 hod.
CENA: 250,- Kč
CENA ZAHRNUJE: kurzovné, zapůjčení nářadí, studijní materiál v pdf fomátu, rady a tipy

DALŠÍ INFORMACE:

  • Nutná rezervace přímo v prodejně, na tel. 732 870 425, emailu info@veselabizuterie.cz (pište, prosím, telefonní číslo – tak vás můžeme nejrychleji kontaktovat v případě změn).
  • Maximální počet účastníků je omezen na 8 osob.
  • Délka kurzu cca 3 hodiny.
  • Pokud jste zvyklí pracovat s brýlemi nebo lupou na stojnánku, určitě je nenechte doma.
  • POKUD JSTE SI REZERVOVALI MÍSTO NA KURZU A NEMŮŽETE PŘIJÍT: napište SMS ZPRÁVU na tel. 732 870 425. Zpráva by měla obsahovat Vaše jméno a datum kurzu, na který jste přihlášeni (např.: Nemohu přijít na kurz dne x.y. Jana Nováková.). Je vhodné omluvit se nejméně 3 dny před kurzem, abychom mohli místo uvolnit pro jiné účastníky.

Těšíme se na Vás!