Náušnice Kornoutky

mapa není k dispozici

Datum / čas
28/04/2018
9:00 - 12:00

Místo konání
Korálkárna Veselá bižuterie


 

Náušnice Kornoutky

Na kurzu se naučíme ušít náušnice ve tvaru kornoutků. Budeme pracovat s jehlou, nití a japonským TOHO rokajlem. Kurz je vhodný i pro ty, kteří se chtějí seznámit s šitím s korálky. Naučíme se hned dva základní stehy (peyote a herringbone steh), navazovat nit a zapošívat.

Máte obavu, že vám korálkování nepůjde? Nebo na vás doléhá otázka: Co když zjistím, že korálkování není pro mě? Nebude kurz zbytečný? Určitě ne. Tak jako tak si odnesete šperk, který budete moct nosit nebo darovat někomu blízkému.

V ceně je veškerý materiál na výrobu 1 páru náušnic a barevný foto návod v elektronické podobě, který Vám zašleme po skončení kurzu na Váš email. Domů si odnesete hotové náušnice. Pokud nestihnete obě náušnice dokončit během kurzu, dostanete materiál na dokončení domů.
Kurz je vhodný i pro šikovné začátečníky. Děti je možné přihlásit po dohodě (cca od 12 let).

LEKTOR: Kamila Veselá
KDE: Korálkárna Veselá bižuterie, Sladkovského 1827, Pardubice
KDY: v sobotu 28.4.2018
V KOLIK: od 9 hod.
CENA: 450,- Kč
CENA ZAHRNUJE: veškerý použitý materiál, zapůjčení nářadí, návod v pdf fomátu, rady a tipy

DALŠÍ INFORMACE:

  • Nutná rezervace přímo v prodejně, na tel. 732 870 425, emailu info@veselabizuterie.cz (pište, prosím, telefonní číslo – tak Vás můžeme nejrychleji kontaktovat v případě změn).
  • Maximální počet účastníků je omezen na 8 osob.
  • Délka kurzu cca 3 hodiny.
  • Pokud jste zvyklí pracovat s brýlemi nebo lupou na stojnánku, určitě je nenechte doma.
  • POKUD JSTE SI REZERVOVALI MÍSTO NA KURZU A NEMŮŽETE PŘIJÍT: napište SMS ZPRÁVU na tel. 732 870 425. Zpráva by měla obsahovat Vaše jméno a datum kurzu, na který jste přihlášeni (např.: Nemohu přijít na kurz dne x.y. Jana Nováková.). Je vhodné omluvit se nejméně 3 dny před kurzem, abychom mohli místo uvolnit pro jiné účastníky.

Těšíme se na Vás!