Přívěsek „Mandala“

Datum / čas
22/06/2019
9:00 - 12:00

Místo konání
Korálkárna Veselá bižuterie


Přívěsek „Mandala“

Na kurzu se naučíme ušít z korálků přívěsek připomínající mandalu. Základ přívěsku tvoří rivolka, kterou obšijeme korálky Superduo, ohňovkami, rokajlem a mačkanými kapkami. Na místě bude možné si vybrat z několika barevných variant již připravených stavebnic. V ceně je veškerý materiál na výrobu přívěsku, šlupna, šňůrka na zavěšení a barevný foto návod v elektronické podobě, který Vám zašleme po skončení kurzu na Váš email.

Domů si odnesete hotový šperk.

Máte obavu, že vám korálkování nepůjde? Nebo na vás doléhá otázka: Co když zjistím, že korálkování není pro mě? Nebude kurz zbytečný? Určitě ne. Tak jako tak si odnesete šperk, který budete moct nosit nebo darovat někomu blízkému.

Kurz je vhodný pro mírně pokročilé a zdatnější začátečníky, předpokládají se předchozí zkušenosti s korálkováním. Děti je možné přihlásit po dohodě (cca od 12 let).

LEKTOR: Kamila Veselá
KDE: Korálkárna Veselá bižuterie, Sladkovského 1827, Pardubice
KDY: v sobotu  22.6.2019
V KOLIK: od 9:00 hod.
CENA: 400,- Kč
CENA ZAHRNUJE: veškerý použitý materiál, zapůjčení nářadí, návod v pdf fomátu, rady a tipy

DALŠÍ INFORMACE:

  • Nutná rezervace přímo v prodejně, na tel. 732 870 425, emailu info@veselabizuterie.cz (pište, prosím, telefonní číslo – tak Vás můžeme nejrychleji kontaktovat v případě změn).
  • Maximální počet účastníků je omezen na 8 osob.
  • Délka kurzu cca 2-3 hodiny (dle pokročilosti přihlášených).
  • Pokud jste zvyklí pracovat s brýlemi nebo lupou na stojnánku, určitě je nenechte doma.
  • POKUD JSTE SI REZERVOVALI MÍSTO NA KURZU A NEMŮŽETE PŘIJÍT: napište SMS ZPRÁVU na tel. 732 870 425. Zpráva by měla obsahovat Vaše jméno a datum kurzu, na který jste přihlášeni (např.: Nemohu přijít na kurz dne x.y. Jana Nováková.). Je vhodné omluvit se nejméně 3 dny před kurzem, abychom mohli místo uvolnit pro jiné účastníky.

Těšíme se na Vás!