Šité prstýnky

Datum / čas
22/02/2020
8:00 - 11:00

Místo konání
Veselá bižuterie


 

Šité prstýnky

Na kurzu se naučíme ušít z korálků prstýnky. Základ prstýnku tvoří rivolka, kterou obšijeme rokajlem (TOHO nebo Preciosa) a ohňovkami. Vznikne tak ozdobný prstýnek s kamínkem.
Na místě bude možné si vybrat z několika barevných variant.  V ceně je veškerý materiál na výrobu 1 prstýnku a barevný foto návod v elektronické podobě, který Vám zašleme po skončení kurzu na Váš email. Domů si odnesete hotový prstýnek.
Kurz je vhodný pro mírně pokročilé a zdatnější začátečníky, předpokládají se předchozí zkušenosti s korálkováním. Děti je možné přihlásit po dohodě (cca od 12 let).

LEKTOR: Kamila Veselá
KDE: Korálkárna Veselá bižuterie, Sladkovského 1827, Pardubice
KDY: v sobotu 22.2.2020
V KOLIK: od 9 hod.
CENA: 450,- Kč
CENA ZAHRNUJE: veškerý použitý materiál, zapůjčení nářadí, návod v pdf fomátu, rady a tipy

DALŠÍ INFORMACE:

  • Nutná rezervace přímo v prodejně, na tel. 732 870 425, emailu info@veselabizuterie.cz (pište, prosím, telefonní číslo – tak Vás můžeme nejrychleji kontaktovat v případě změn).
  • Maximální počet účastníků je omezen na 6-8 osob (dle pokročilosti přihlášených).
  • Délka kurzu cca 3 hodiny.
  • Pokud jste zvyklí pracovat s brýlemi nebo lupou na stojnánku, určitě je nenechte doma.
  • POKUD JSTE SI REZERVOVALI MÍSTO NA KURZU A NEMŮŽETE PŘIJÍT: napište SMS ZPRÁVU na tel. 732 870 425. Zpráva by měla obsahovat Vaše jméno a datum kurzu, na který jste přihlášeni (např.: Nemohu přijít na kurz dne x.y. Jana Nováková.). Je vhodné omluvit se nejméně 3 dny před kurzem, abychom mohli místo uvolnit pro jiné účastníky.

Těšíme se na Vás!