Svícen „Tower“ a „Fountain“

Datum / čas
19/10/2019
8:00 - 11:00

Místo konání
Veselá bižuterie


Svícen „Tower“ a „Fountain“

Na kurzu se naučíme vyrobit z drátku a korálků svícen na čajovou svíčku. Budeme pracovat s nerezovým nebo měděným drátem a ohňovkami dle vlastního výběru. V ceně je veškerý materiál na výrobu 1 svícnu (drátky, korálky, čajová svíčka) a barevný foto návod v elektronické podobě, který Vám zašleme po skončení kurzu na Váš email. Domů si odnesete hotový svícen.
Na kurzu stihneme vyrobit pouze 1 svícen, proto si na začátku každý zvolí, jakou variantu upřednostní. Je možné dokoupit foto návod ke druhé variantě za 50,- Kč (pouze pro účastníky kurzu).
Kurz je vhodný i pro začátečníky. Není nutné umět pracovat s drátem, budeme používat jednoduchou pomůcku, se kterou nám to půjde samo. Děti je možné přihlásit po dohodě (cca od 14 let).

LEKTOR: Kamila Veselá
KDE: Korálkárna Veselá bižuterie, Sladkovského 1827, Pardubice
KDY: v sobotu 19.10.2019
V KOLIK: od 9 hod.
CENA: 400,- Kč (Tower) nebo 450,- Kč (Fountain)
CENA ZAHRNUJE: veškerý použitý materiál, zapůjčení nářadí, návod v pdf fomátu, rady a tipy

DALŠÍ INFORMACE:

  • Nutná rezervace přímo v prodejně, na tel. 732 870 425, emailu info@veselabizuterie.cz (pište, prosím, telefonní číslo – tak Vás můžeme nejrychleji kontaktovat v případě změn).
  • Maximální počet účastníků je omezen na 6-8 osob (dle pokročilosti přihlášených).
  • Délka kurzu cca 3 hodiny.
  • Pokud jste zvyklí pracovat s brýlemi nebo lupou na stojnánku, určitě je nenechte doma.
  • POKUD JSTE SI REZERVOVALI MÍSTO NA KURZU A NEMŮŽETE PŘIJÍT: napište SMS ZPRÁVU na tel. 732 870 425. Zpráva by měla obsahovat Vaše jméno a datum kurzu, na který jste přihlášeni (např.: Nemohu přijít na kurz dne x.y. Jana Nováková.). Je vhodné omluvit se nejméně 3 dny před kurzem, abychom mohli místo uvolnit pro jiné účastníky.

Těšíme se na Vás!